דירות חדשות למכירה ברעננה – נווה זמר החדשה

בשכונת נווה זמר מתוכננת בניה שאינה עולה על 8 קומות, וצפונית אליה ישנו שטח גדול שעליו צפוי להיבנות פארק גדול הנמצא כבר בשלבי תכנון

 

דירות חדשות למכירה ברעננה  – העיר רעננה שוכנת באזור השרון וגובלת עם הערים כפר סבא והרצליה. העיר נוסדה כמושבה חקלאית בשנת 1922 ובשנת 1982 הוכרזה כעיר. כיום מתגוררים ברעננה כ-70,000 תושבים והיא נחשבת לאחת מהערים המתקדמות, המפותחות והירוקות בישראל.

על פי הנתונים מטעם הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה כי העיר גדלה בקצב שנתי של 1.3% והיא מדורגת במקום ה-8 מתוך 10 בדירוג הכלכלי-חברתי.

לדברי המומחים מחברת מעוז דניאל, חברה מובילה בתחום הבניה ועבודות הנדסיות, בשנים הקרובות מתוכננות להיבנות כ- 3,500 דירות חדשות למכירה ברעננה במסגרת של כמה מגה פרויקטים בשכונת נווה זמר החדשה ובמגוון פרוייקטים בנס ציונה.

מחברת מעוז דניאל מציינים שהקמתה של השכונה יצאה לדרך, זאת לאחר שבמשך שנים רבות לא הייתה בניה חדשה ברעננה, כשהפרויקטים מהווים, למעשה, בשורה לדור הצעיר המעוניין להמשיך ולהתגורר בעיר.

בתוך כשנה: דירות חדשות למכירה ברעננה – רעננה ועד לעזריאלי ב-11 דקות

 

בשכונת נווה זמר מתוכננת בניה שאינה עולה על 8 קומות, וצפונית אליה ישנו שטח גדול שעליו צפוי להיבנות פארק גדול הנמצא כבר בשלבי תכנון. כמו כן, בתוככי השכונה מתוכננים שטחים ירוקים רבים.

מחברת מעוז דניאל מוסיפים שבשלבים אלו נבנים מדרום לעיר כביש רוחבי שיוביל עד לכבישי איילון ומסילת רכבת שבנייתה צפויה להסתיים בתוך כשנה. המשמעות היא שהזמן שיידרש להגיע מתחנת הרכבת של רעננה ועד לעזריאלי יהיה לא יותר מ-11 דקות, שדרוג שישרת את כל שכונותיה של רעננה.

חלק מאותן דירות חדשות למכירה ברעננה מוצעות כבר לשיווק, והמבנים הראשונים צפויים להתאכלס כבר ב-2017. שליש מהדירות בנווה זמר תהיינה בגודל של 92 מ"ר (לרבות ממ"ד), בעוד ששטחן הממוצע של יתר הדירות בשכונה יעמוד על 130 מ"ר.

רשת ענפה של גשרים ושבילים לרוכבי אופניים והולכי רגל

 

מחברת מעוז דניאל מציינים שהביקוש לדירות חדשות למכירה ברעננה הנו גבוה במיוחד, והפרויקט צפוי להגדיל את אוכלוסית העיר במעל ל-20%. בשכונה צפויה להיבנות גם רשת ענפה של גשרים ושבילים לרוכבי אופניים והולכי רגל במטרה לאפשר מקצה אחד של השכונה לקציה האחר ללא מעבר כביש.

כמו כן, מדרום לשכונה מתוכננים לקום מרכז מסחרי וספורטק חדש שגודלו כפול מזה של מרכז הספורט הקיים, כאשר כל אלו צפויים להסתיים כבר במהלך האכלוס. שכונת נווה זמר נבנית בגישת הבניה הירוקה, וככזו היא תתאפיין במערכת תשתיות תת קרקעיות, לרבות תשתיות תת קרקעיות לפינוי אשפה, שתהיינה מחוברות לכל הבניינים.

"פרוייקט Evergreen" החזון של חברת מעוז דניאל מהווה חלק מתכנית המתאר של השכונה וכולל שבעה בנייני בוטיק למגורים בגובה של שבע קומות בלבד. הפרוייקט מציע מגוון דירות, החל מדירות בנות 4 חדרים עם מרפסות, דרך דירות גן 5 חדרים עם חצר רחבה ועד לדופלקסים ודירות מיני פנטהאוז עם מרפסות גדולות.

דירות חדשות למכירה ברעננה