דירות למכירה נס ציונה – בואו לקנות ולהתפנק

חברת "מעוז דניאל", חברה קבלנית מובילה, מציגה בפניכם את הפרויקט החדש: דירות למכירה נס ציונה ברחוב ירושלים 

 

אתם בטח חושבים שזהו מאמר שיווקי הבא למכור לכם את פרויקט הבנייה, אבל תתפלאו, כאן ננסה לשכנע אתכם לעבור לגור בנס ציונה ומדוע כדאי לכם להסתכל על מודעות פרסום של דירות למכירה נס ציונה בכלל.

נס ציונה – עיר ירוקה

 

נס ציונה, הנמצאת בין ראשון לציון לרחובות. מכונה העיקר הירוקה, ולא סתם. בנס ציונה יש שבעים גנים ציבוריים ופארקים ירוקים והירוק עוטף וסובב את העיר ונמצא בתוכה בהרבה מאוד פינות ירוקות ושטחים ירוקים.

לצידה של נס ציונה, ממש צמודה אליה, נמצאת שמורת טבע בשם "גבעת האירוסים", על שם פרח האירוס היפהפה הצומח בה, "אירוס הארגמן" . גם הפרויקט שלנו ברחוב ירושלים נמצא בסמיכות לפרדסים פורחים ומוקף שטחים ירוקים.

נגישות לצירי תנועה מרכזיים

 

אחד היתרונות הבולטים בנס ציונה הוא הגישה הישירה לכבישים ראשיים ולעורקי תחבורה מרכזיים. מנס ציונה ניתן להגיע בקלות לרחובות, באר יעקב וראשון לציון הסמוכות ולצאת בקלות לכביש לירושלים, תל אביב, חיפה או באר שבע בפרויקט הנבנה ברחוב ירושלים תהיה גם יציאה מיידית לכביש 431 שממשיך לתל אביב וירושלים. בשל כך הרבה יזמים מפרסמים פרויקטים של דירות למכירה נס ציונה

עיר של מדע ומחקר

 

בעיר נמצא פארק המדע קריית וייצמן. לא מדובר במכון וייצמן שנמצא ברחובות אלא במרכז שעוסק בתחום המדע על כל גווניו ומהווה פארק תעשיה, ומאכלס בעיקר תעשיות היי טק.
מכון המחקר שנמצא בנס ציונה הוא המכון למחקר ביולוגי בישראל העוסק במחקר בתחומי הביולוגיה, הכימיה והמיקרוביולוגיה. מכון זה עובד, בין השאר, עם משרד הביטחון על פיתוח אמצעי הגנה בפני נשק כימי וביולוגי.

בואו לגור בנס ציונה

אם תקליד באינטרנט : "דירות למכירה נס ציונה" תגיע למספר פרויקטים. הפרויקט שלנו בנס ציונה הוא חלק מתכנית בינוי פיצוי. בפרויקט הושקעו הרבה מחשבה ותכנון כדי להתאים את הבנייה לאווירה של נס ציונה – בנייה המשלבת שטחים פתוחים וירוקים, עם נגישות לצירי תנועה חשובים כדי שגם אתם תוכלו, כתושבי נס ציונה, ליהנות מהאפשרויות הרבות הקיימות בעיר.

דירות למכירה נס ציונה

.