פינוי בינוי – ניתוח פלסטי לשכונות

פינוי בינוי – התחדשות במרחב העירוני

 

פינוי בינוי היא תופעה שצוברת תאוצה עם השנים, בכל הקשור לבניין ולדיור ומצליחה לסקרן את כולנו. תופעה זו, שמה לעצמה לדגל לחדש את פני השכונות ולעשות שימוש יעיל בקרקעות מאוכלסות, זאת על מנת לנסות למנוע את התחרות על דיור במרכז, וגם על מנת להשאיר שטחים פתוחים רבים ככל האפשר גם באזורים עירוניים.

אז למה זה טוב

 

ישנן כמה סיבות לכך שהיום כולם נוהרים לפרויקטים כאלו. אחת הסיבות המרכזיות היא היכולת והזכות של כל אחד ואחד מאתנו כדייר להתחדש עם הזמן ולשפר את איכות החיים שלנו; דירה משופצת יותר, יפה יותר, ומזמינה יותר. זאת בנוסף, כמובן, לרצון הגדול לגור במרכז, שהופכת להיות תחרות קשה בגלל בעיית מיקום.

בחברת הבנייה המובילה מעוז דניאל כבר הבינו שהחשיבות המרכזית בפרויקטים של היא בדיוק זאת! אפשרות של הרחבת שכונות קיימות עם דיירים חדשים לצד התושבים הוותיקים

רגע, ומה קורה בזמן שבין לבין ?

 

מהזמן שעובר בין לבין אין בכלל מה לחשוש, שכן, מרגע קבלת החלטה על מהפך של בניין או שכונה מסוימת, נעשים כל המאמצים הדרושים לעזור לרווחת התושבים, לאורך כל הדרך, בליווי אישי שדואג מא' ועד ת'. ולבסוף, הרווח הוא דירה גדולה יותר, בדר"כ מאובזרת יותר, באזור נחשק יותר (מה שמעלה את ערך הדירה משמעותית).

הכול נעשה כמובן רק בהסכמת כל הדיירים הקיימים באזור המועד לפינוי, והדיירים הוותיקים הם הראשונים שנכנסים לבניין החדש. כל הבנייה נעשית בהתחשבות בדיירים ואם צריך, הם משוכנים בדירות חלופיות עד לסיום הבנייה, ואינם סובלים, אף לא לרגע, מהתהליך, שבסיומו תחכה להם דירת פאר (עם הרבה יותר אפשרויות).

למגוון פרויקטים של פינוי בינוי ברחבי הארץ – לחץ על הלינקים הבאים

פרויקט פינוי בינוי ברחוב ירושלים בעיר נס ציונה 

פרויקט פינוי בינוי ברחוב כצנלסון בבת ים

פרויקט פינוי בינוי ברחוב דניאל TOWER ברמת גן 

פרויקט פינוי בינוי ברחוב החייל האלמוני בראשון לציון 

אז, איפה הקאץ ?

 

אז זהו- שאין קאץ'. כל הרעיון מבוסס על אינטרס משותף של הקבלנים והדיירים: הקבלנים מרוויחים כסף ואנחנו מרוויחים איכות חיים שלא משאירה מקום לספק. היום כבר כולם יודעים – פינוי בינוי זו הדרך הטובה ביותר של הארץ לחדש את פניה ולהזמין את כולנו לסביבת חיים תוססת יותר, בריאה יותר, ובטוחה הרבה יותר- והכל תחת קורת גג אחת.


 

פינוי בינוי בחברת מעוז דניאל