פרוייקטים בנס ציונה – התחדשות עירונית

פרוייקטים בנס ציונה?  – מה הייחודיות ? הייחודיות היא, שאלו פרויקטים המראים את היופי שיש בהתחדשות עירונית. מהי התחדשות עירונית? התחדשות עירונית היא שלוקחים אזור עם בנייה ישנה, הורסים את הכול ובונים את הרחוב מחדש. בהתחדשות עירונית מרוויחים יותר שטחי ציבור ופארקים. בעלי הדירות הישנות יזכו לדירות חדשות.

מה יקבלו בעלי הדירות שייבנו במסגרת פרוייקטים בנס ציונה ?

 

בעלי הדירות הישנות שיהרסו במסגרת פרוייקטים בנס ציונה, יקבלו דבר מיוחד: לגור בדירה חדשה במקום בו הם רגילים ואוהבים לגור. מעבר לכך, בעלי הדירות ייהנו מאיכות חיים אחרת. למה הכוונה ?

  • שטחים פתוחים – ליד הפרויקט יש שטחים פתוחים, ופרדסים. זוהי איכות חיים אחרת כשיש שטחים פתוחים ומרחב ירוק בסביבת המגורים.
  • ממ"ד – בדירות הישנות שיהרסו במסגרת פרוייקטים בנס ציונה, אין ממ"ד. בדירות החדשות שייבנו, יהיה ממ"ד בכל דירה.
  •  דירות חדשות – כל בעל דירה שדירתו תיהרס, יקבל דירה חדשה, ומימון של שכירות בתקופת הבנייה. הדירות החדשות בנויות לפי כללי בנייה מתקדמות. הן מכילות: מערכת בית חכם, מערכת חשמל תלת פאזי, צנרת אינסטלציה חדשה ומפצל מים, מרפסת פתוחה הצופה לנוף, מערכת חימום תת רצפתי, ריצוף חדש, סלון ענק, מטבח חדיש הבנוי מחומרים איכותיים וברמת גימור גבוהה, וכו'.

        איכות חיים בדירה חדשה, שונה לגמרי מאיכות חיים בדירה ישנה. בדירה ישנה יש מדי פעם צורך לתקן תקלות בחשמל או באינסטלציה. צורך זה נעלם בדירות החדשות. שימוש בחימום תת רצפתי הוא יעיל ונוח הרבה יותר מחימום         בדירות ישנות. הדירות החדשות שייבנו במסגרת פרויקטים בנס ציונה, יהיו גדולות ומרווחות יותר מהדירות שיהרס

  • חניה  – באזורים ישנים יש בעיית חנייה, וצפיפות חנייה. היתרון בפינוי בינוי היא העובדה שכאשר בונים בניינים חדשים של יותר מ5 קומות, בונים גם חניון תת קרקעי. עובדה זו תקל מאוד על הדיירים. כך הדיירים יחנו בחניון תת קרקעי, ולא תהיה תופעה של חנייה ברחוב של הפרוייקט.
  • מרפסת שמש גדולה – בכל דירה חדשה תהיה מרפסת גדולה צמודה לסלון. לכל מרפסת תהיה דלת יציאה מהסלון. דלת המרפסת תהיה מזכוכית.   
  • לדירות יהיה מראה חדש ויפה, יותר לעומת הדירות הישנות כיום בנס ציונה

 

חברת הבנייה דניאל מעוז בונה פרוייקטים בכל רחבי הארץ, כולל  פינוי בינוי ותמ"א 38. ואף זכתה במכרזים ממשלתיים. הנכם מוזמנים להיכנס לאתר ולראות את הפרויקטים שלנו. אם יש לכם שאלה או בקשה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר, או להשאיר את פרטיכם באתר.

 

פרוייקטים בנס ציונה

Submit a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *