דניאל – Tower רמת גן

רמת גן

דניאל – Tower רמת גן

פרויקט "דניאל tower רמת גן" הינו פרויקט הפינוי בינוי השני בארץ היוצא לפועל והראשון בעיר רמת גן. ובוצע על ידי חברת "מעוז דניאל" – חברה קבלנית לבניה בע"מ שלה נסיון עשיר בתחום הבניה למגורים,מסחר,ותעשיה.

הבנין נמצא ברחוב נווה יהושוע ברמת גן והינו בגודל של כ- 24.000 מ"ר.
במתחם זה היה בנין בן 4 קומות בו התגוררו 16 משפחות בדירות בנות 2.5 חד' כל אחת.
במסגרת הסכמי הפינוי בינוי והתיכנון החדש של הפרויקט נהרס בנין זה על ידי החברה ודיירי הבניין עברו לדירות חלופיות ששכרה עבורם החברה ובתום הבניה קיבלו דירות חלופיות וגדולות יותר בבנין.
הבניין שנבנה ואוכלס נהנה מנגישות מצויינת אל כל הצירים המרכזיים כמו דרך אלוף שדה וכביש גהה. ומהעבר השני לציר איילון .לתל אביב וסביבותיה. כל אלה מבטיחים נוחות בכניסה וביציאה לתל אביב ולשאר גוש דן. וכשכולם יעמדו בפקקים, לך יהיה את הזמן להנות מארוחת בוקר, להוריד את הילדים בבית הספר הקרוב ועדיין להגיע בזמן לעבודה.

הפרויקט נבנה סמוך לכל מוסדות החינוך, הבריאות ומקומות הבילוי והפנאי שכל כך חשובים לכל אחד : פארק, בתי ספר, מרכז מסחרי ואפילו מכללת רמת גן. החל משלב הגן ועד ללימודים גבוהים, באפשרותך להנות מהמיקום הנוח, מהקרבה לכל השירותים וכמובן, ממערכת החינוך הנהדרת של העיר רמת גן.

המגדל מתנשא לגובה של 27 קומות. ובו 104 דירות מפוארות בנות 3.4.5 חדרים. בעלות מרפסות שמש ענקיות הצופות אל מרחבי גוש דן ואף מעבר לכך. וכן דירות פנטהאוז ענקיות עם מרפסות של כ- 120 מ"ר.

בבנין יש לובי מפואר ומעוצב להפליא כמיטב המסורת של החברה עם עמדת שומר.חדר ספא הכולל ג'קוזי.חניון תת קרקעי בן שתי קומות. כאשר לכל דירה תהיה חניה צמודה.
לבנין זה נבחר והותאם מפרט טכני עשיר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים. ויישום הניסיון והמקצועיות. שנרכשו בחברה מיום הקמתה.
לבנין היה ביקוש רב והחברה מכרה את כל הדירות הנותרות בבנין
לקבוצת רכישה איכותית המורכבת במרביתה מטייסים.

לובי
לובי הכניסה בדניאל TOWER רמת גן הוא שילוב של מגוון אלמנטים: גובה התקרה, נישות מוארות ומעוצבות, וויטרינות זכוכית, שילובי אבן ושיש, דלפק עץ ותאורה יוצאת דופן. כל אלה הופכים את הלובי לפנינת יוקרה וליצירת אדריכלות ייחודית.
אך הלובי אינו רק אבן, נישות וגופי תאורה. ההשקעה, תשומת הלב, ההקפדה והשאיפה לשלמות הופכים את הלובי להרבה יותר מסכום חלקיו ואת הבניין להרבה יותר מסכום דירותיו.