פרויקט החייל האלמוני – ראשון לציון

ראשל"צ

פרויקט החייל האלמוני – ראשון לציון

חברת "מעוז דניאל" מובילה תוכנית של פינוי בינוי על שטח מרכזי במרכז העיר ראשון לציון בגודל של כ- 26 דונם, בין הרחובות הראשיים הרצל וז'בוטינסקי. ותיכלול בניינים הנמצאים גם ברחובות החייל האלמוני ועולי הגרדום, בחלקו הדרומי של המתחם מצוי "גן התותח" ומתחם אנדרטת החייל האלמוני.

בחלקו הצפוני קיימים בפועל 15 מבנים בני כארבע קומות, המכילים סה"כ כ- 205 יח"ד.

כיום במתחם ובסביבתו יש מחסור בשטחי ציבור, ובמיוחד חוסר בשצ"פ ובמקומות חניה.

התוכנית תחול על כל הבניינים שאושרו במתחם זה לפינוי בינוי והכוללים בניינים ישנים, מוזנחים ומתפוררים אשר לא יעמדו ברעידת אדמה ולו הקלה ביותר חלילה, בחלק מהמבנים אין מעליות ובדירות אין ממדי"ם כפי שיש כעת בכל דירה חדשה. והדיירים סובלים ממצוקת חניה קשה מאוד.

תוכנית הפינוי בינוי של החברה מציעה איכות חיים משופרת לדיירי הבניינים במתחם החדש על ידי קבלת דירה חדשה וגדולה יותר מדירתם הנוכחית כולל חניה פרטית צמודה. ועד לקבלת הדירה החדשה תדאג להם החברה לדיור חלופי על חשבונה.

התוכנית תיכלול כ- 850 יח"ד במספר בניינים מפוארים בני 19-30 קומות.בגדלי דירות שונים כאשר גודל דירה ממוצע יהיה 95 מ"ר בתוספת מרפסת מקורה של כ- 12 מ"ר.
המרחב כולו הינו מתחם סגור אשר במרכזו יהיה פארק רחב ידיים. ויכלול שרותים ציבוריים לטובת הדיירים, כגון: גני ילדים, מועדונים, מרכזי ספורט, מועדון לקשיש ועוד…

Map-maoz

שקופית1 שקופית2 שקופית3 שקופית4 שקופית5 שקופית6 שקופית7

טל' 03-9525859

כתובת: רחוב משה לוי 11 ראשון לציון

 

דוא"ל – davidm@maozdaniel.co.il