Cazanelson, בת ים

בת ים

Cazanelson, בת ים

תיאור פרוייקט בינוי פינוי רחוב כצנלסון בת ים

חברת "מעוז דניאל" מובילה תוכנית של בינוי פינוי על שטח של כ- 13.5 דונם במיקום מרכזי בבת ים, בחלק המערבי של שכונת רמת יוסף , ברחוב כצנלסון 41-51 בבת ים. במתחם הקיים יש 6 בנייני מגורים מוארכים בני 2-3 קומות , חמישה בניינים של 16 דירות בכל בנין המחולק למספר כניסות ובנין שישי של 24 דירות וגם הוא מחולק למספר כניסות, סה"כ 104 דירות.

התכניות תחול על כל הבניינים שאושרו במתחם זה לפינוי בינוי והכוללים בניינים ישנים שנבנו לפני כ- 50 שנה, מוזנחים ומתפוררים אשר לא יעמדו ברעידת אדמה ולו הקלה ביותר חלילה, וכמובן שאין במבנים אלו מעליות וחדרי ממ"ד כפי שיש כעת בכל דירה חדשה.

וחלק נכבד מהדיירים היינם אוכלוסיה מבוגרת הזקוקה מאוד למעלית ובוודאי לממ"ד לשעת חירום בתוך הדירה , זאת ועוד הדיירים סובלים גם ממצוקת חניה קשה ונאלצים לחנות כעת על הרחוב הראשי.

תוכנית הפינוי בינוי של החברה מציעה איכות חיים משופרת לדיירי הבניינים במתחם החדש על ידי קבלת דירה חדשה וגדולה הרבה יותר מדירתם הנוכחית כולל מחסן צמוד וחניה פרטית צמודה.

מעוז דניאל תישא בכל העלויות הכרוכות בישום פרוייקט זה כולל :

תיכנון,אגרות והיטלים,בניה,מיסוי (במידה וידרש) ועוד.. כך שלדיירים לא תהיה כל עלות או הוצאה הכרוכה בישום הפרוייקט והחברה תממן ותישא בכל העלויות כמו : עורך הדין מטעם הדיירים,מפקח בניה, עלויות דמי שכירות (במידה וידרש) ועלות הובלה לדירה החדשה.

השכונה נגישה וקרובה מאוד לצירי תנועה מרכזיים בעיר ומחוצה לה כמו כביש 431 ונתיבי איילון המובילים לערי המרכז , ערי השפלה וירושלים.

בבינוי החדש הושקעה מחשבה תיכנונית מעמיקה וההפניה של חלק גדול מהדירות היא עם מבט לים .
התכנית החדשה תכלול כ- 470 יח"ד בחמישה בניינים מפוארים של כ- 27 קומות. בכל בנין יהיו כ- 94 דירות בגדלים שונים כאשר גודל דירה ממוצע יהיה כ- 102 מ"ר , בתוספת מרפסת שמש של כ- 12 מ"ר. החניה תהיה במרתף חניות תת קרקעי.

בשלב הראשון יבנו שני בניינים בני כ-27 קומות , בכל בנין – 112 דירות.
הדירות החדשות שיהיו בסטנדרט עשיר ומפנק יכללו ממ"ד ,מרפסות שמש,מעליות מהירות ויהיו בנות 3.4.5 חדרים,דירות מיני פנטהאוז 6 חדרים ודירות פנטהאוז 6 חדרים.

 

טל' 6072* , כתובת משרד המכירות-רחוב משה לוי 11 ,בית umi קומה 10 ראשון לציון

דוא"ל – adar@maozdaniel.co.il